המקום

מסעדת FARO היא שילוב של מטבח איטלקי מודרני וים תיכוני עשיר בטעמים, במפגש השניים נוצר ניצוץ חדש שלאט גדל ומאיר את אזור בית ינאי והסביבה.

מחוזות איטליה הרחוקים לימדו אותנו מהו צבעו האמיתי של חומר הגלם הנכון, את תחושת המרקמים שנוצרים בחיבורים השונים של הקמח, המים והשמן, מהו הטאץ' הנכון שמביא אותנו לתפיחת הבצק המושלמת ומהם הטעמים והריחות שמלווים מנה מוכנה בעשייה מדויקת.

FARO הגיעה מתוך תשוקה לשילובים וחיבורים, מתוך ההבנה והרצון ליצור מסעדה שהיא לא רק מקום של אוכל טוב, אלא בית שמעניק חוויה מלאה, הכוללת את כל המרכיבים הנכונים כפי שבונים את המנה המושלמת.

FARO תארח אותך בכל שעה ביום, אם זה בארוחת בוקר המקבלת את פניה של השמש דרך החלונות הענקיים, תלווה אותך אל תוך שעות הצהריים בארוחות משפחתיות עם הילדים בהנאה של בחירת הפיצה או הפסטה עם הרוטב הנכון לה, תגיע איתך אל שעת בין הערביים ותקבל איתך את השקיעות המושלמות לנוף הים. בערב היא תעניק לך בילוי לילי מושקע ומדויק עם המוזיקה הנכונה, הקוקטייל והמנה שיגרמו לך להבין שזה כל מה שהיית צריך לסוף יום מושלם.

בואו להתרגש ביחד איתנו ולהבין מה הופך חוויה במסעדה למעבר "עוד ארוחה"...

 

FARO ממוקמת במחלף בית ינאי שעל כביש החוף, בצמוד למתחם M הדרך, בקומה העליונה של תחנת הדלק.

המסעדה כולה היא חלל אחד גדול ופתוח בעל חלונות ענקיים המעניקים הזדמנות ממוזגת לצפות בשקיעות מרהיבות ורצועת חוף מהיפות בארץ. הצבעים המעטרים את FARO הם צבעים בהירים, תכולים ושקופים המעניקים תחושה רעננה, נקייה ומלאת סטייל.

לאורך המסעדה, ישנו בר ארוך ומואר שמעביר חווית בילוי נוספת ומעניק המחשה למטבח פתוח, מאחר והשפים מכינים את המנות מול קהל הסועדים. כיאה למטבח איטלקי מקורי, חלק משמעותי במטבח הוא הטאבון העומד בלב המסעדה.

תשומת הלב של השפים הוקדשה במלואה להכנת פסטות טריות, מגוונות, המוכנות בכל יום ולאורך כל היום, מחומרי גלם טריים ובעבודת יד.